Hold
 

photomania-472d34e17bc5f49ff8685184c22389f8
Design og syning, Borup Skole
Mandage fra kl. 16.30-19.30
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019
Undervisere
• Karen A. Dam

symasine
Design og syning, Hastrupskolen
Onsdage fra kl. 18.00-21.00
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019
Undervisere
• Mie A. Larsen

shutterstock_636092630
Design og syning, Søndre Skole
Mandage fra kl. 18.00-21.00
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00

dykning
Dykning
Køge Svømmeland, torsdage fra kl. 18.00-21.00
 
Uv. gange 26
Tilmelding fra 15.07.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Gitte B. Skytte

kullen_cover
Dykning - dykkerlejr Kullen, juni 2020
- Du skal have dykkercertifikat for at deltage på turen eller være i gang med at tage dykkercertifikat i Ungdomsskolen
 
Tilmelding fra 15.07.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 01.02.2020 kl. 23:00
Undervisere
• Gitte B. Skytte

GetThumbnail
Dykning - dykkertur et sted på Sjælland
Fredag den 19. juni 2020, fra kl. 16.00 til ca. kl. 21.00 Du skal have dykkercertifikat for at deltage på turen
 
Uv. gange 1
Tilmelding fra 15.07.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 15.05.2020 kl. 23:00
Undervisere
• Gitte B. Skytte

smilogfinner
Dykning, advanced
Fra torsdag den 4. juni 2020 til og med søndag den 7. juni 2020
 
Tilmelding fra 15.07.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 01.03.2020
Undervisere
• Gitte B. Skytte

lystfiskeri
Fiskeri
Torsdage fra kl. 17.00-19.00 på Sct. Nicolai Skole
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 15.07.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019
Undervisere
• Nikolaj Larsson

foto
Foto, hold 1
Tapperiet, tirsdage fra kl. 16.00-18.00
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Sif B. Mikkelsen

foto
Foto, hold 2
Tapperiet, tirsdage fra kl.17.30-20.30
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Sif B. Mikkelsen

canva-photo-editor
Gokart
Onsdage fra kl. 17.00-20.00
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 15.07.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Henrik L. Suensen
• Sten B. Pedersen

jagttegn
Jagt
Der er undervisning tirsdage eller torsdage fra kl. 19.00-21.00, undervisningen forventes at starte op i uge 48.
 
Tilmelding fra 28.06.2019
Tilmelding til 21.10.2019

11781671_1112885805392744_8733510563377322754_n
Knallertundervisning
På to hjul - med orden i papirerne! Du kan få det lovbefalede knallertkørekort, kategori AM (lille knallert)
 
Tilmelding til 31.12.2020
Undervisere
• Mads S. Hæe
• Morten Fredskild

NYC
New York
Efterårsferien 2020
 
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 01.10.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Anette Friis

PARKOUR FORSIDE FARVER
Parkour, Borup
Borup Skole, torsdage fra kl. 16.00-18.00
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Magnus B. Karlsson

programmering
Programmering, Borup Kulturhus
Mandage fra kl. 17.15-21.00
 
Uv. gange 23
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019

london
Sprogskole, London
Sommerferien 2020
 
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 01.10.2019
Undervisere
• Rikke W. Jensen

15591668_1485131581501496_5913226772554666027_o
Talentfabrikken
Tapperiet, tirsdag fra kl. 17.30-21.00 Undervisningen starter med fællesspisning i Tapperiets cafe kl. 17.30.
 
Uv. gange 24
Tilmelding fra 28.06.2019 kl. 01:00
Tilmelding til 02.09.2019 kl. 23:00
Undervisere
• Rasmus B. Cundell


Senest opdateret 10.08.2018 10:32 af APRSUP